Východní Afrika – průvodce na safari
Cestovní kancelář LIVINGSTONE ve spolupráci s nakladatelstvím NH SAVANA vydává nového průvodce po východní Africe pod titulem Východní Afrika – průvodce na safari. Zkušení cestovatelé a znalci Afriky, Petr Hejtmánek a Roman Filipský, v knize popisují safari trasy ve vyhlášených národních parcích, ale i méně známá, o to však zajímavější, místa Keni, Tanzanie, Ugandy a Etiopie. Průvodce nabídne řadu dosud málo publikovaných zajímavostí i množství nádherných fotografií. Součástí knihy je také obsáhlý fotografický přehled místních etnik, zajímavých přírodních lokalit a živočichů.
Poprvé se tak na trhu objeví ucelený průvodce východní Afrikou společně s Etiopií v českém jazyce. Knihu bude možné zakoupit v CK LIVINGSTONE.
Více informací na www.livingstone.cz.

AFRIKA je naše vlajková loď, realizujeme v ní největší výběr exotických akcí a expedic na českém trhu. Vyrážíme do různých koutů pestrého kontinentu, od pouští severní Afriky po Stolovou horu, od kořením provoněných ostrovů Zanzibar, Mauritius, Reunion a Madagaskar na východě až po omamný senegalský Dakar. Potápíme se v korálových vodách mezi delfíny, šplháme na nejvyšší hory, sledujeme oryxe ve vyprahlé poušti a o „kousek dál“ už tučňáky a tuleně v ledové vodě chladného jihu. Na safari je super Keňa – Tanzanie – Uganda, delta Okawanga, pánev Etosha… Nejvíce etnik, koptské kláštery, stély a hrady nabízí Etiopie. Mezi vodními kaskádami dominují hřmící Viktoriiny vodopády. Plavíme se po největším Viktoriině jezeře i v Queen Elizabeth mezi největší koncentrací hrochů. Horské gorily, Kilimandžáro či migrace zvířat jsou další z mnoha životních prožitků. Ochutnejte je sami!

Speciální nabídka do AFRIKY pro klienty CK LIVINGSTONE. Neváhejte nás oslovit. Rádi vám splníme vaše přání, vypracujeme nabídku na míru. Jsme tu pro vás!

WWW.LIVINGSTONE.CZ

Výstavu AFRIKA v současné době stěhujeme. O jejím otevření v nové lokalitě Vás budeme informovat.

Magický Himálaj

afrika

facebook

Výstavy Livingstone

Výstava Šangri-la

Tamtamy času

Knihy Livingstone

past-na-rovniku-left

Tamtamy času

Třetí Everest

Šangri-la

vychodni afrika hejtmanek

Spolupracujeme

Bwindi Orphans

 

Partneři výstavy

dp 150 86 logo ingetour